JW087A

HPE Aruba 1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR (JW087A)

ID: 68459
Kod: JW087A
EAN: 190017019871
Niedostępny

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt HPE Aruba 1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR (JW087A) aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Aruba 1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR (JW087A) aktualnie nie posiada opisu